Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze života štěněte  

Jméno:  Bargiel Anemona Star 

Datum narození: 10. 10. 2008

 NOVINKY 

Obrazek

 

 

 Bargišek se chodí každý víkend vyřádit na kynologické cvičiště. Né že by během týdne nikde neřádil, ale tady si to opravdu užívá. Na každé jeho fotce je vidět, jak je plný elánu .

Obrazek

 Co o něm už víme ?  Obrazek

Bargiel je hotový miláček, jak jde o mazlení, je jako hadrový panáček, klidnější povahy. Je puštěný 24 hodin po celém bytě a tak úspěšně čelí všem nástrahám.  Venčení na psí plenky mu nedělá problém. Občas má nehodu, a to když všechny čtyři nožky stojí na plence, ale zadeček přesahuje . Od 1. 1. 2009 začal chodit na procházky a ze sněhu má velikou radost. Chová se suveréně a k lidem a pejskům je přátelský jako správně socializované štěně. Bargíšek se začíná učit základní povely. Venku se pohybuje převážně na volno a na přivolání s odměnou reaguje s radostí.  

  Dne 17. 1. 2009 byl Bargiš poprvé na kynologickém cvičišti a moc se mu tam líbilo. Pobíhal po celém areálu a seznamoval se s ostatními psy.

                            

Obrazek

 

 

 

Po celou dobu ho doprovázeli rodiče a tak se cítil velmi neohrožený.

                  

Obrazek

 

Opět se projevoval jako dobře socializovaný pejsek a radostně navazoval kontakt se členy klubu. Ani mu nevadilo, že měl na sobě nový overálek.

15. 2. 09 Bargíšek je opět ostříhaný Při úpravě držel jako zkušený model. I zde se projevila jeho milá povaha.

 

Obrazek

 

jeho babička Aretha Hanch de Buck získala 20 x BOB

 

Náhledy fotografií ze složky Bargiel Anemona Star

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář